İthal Fındık Kömürü Sipariş Etmenin En Kolay Yolu…

İthal Fındık Kömürü Sipariş Etmenin En Kolay Yolu…

Organik kayaçların başkalaşıma uğraması sonucunda oluşan kömür, dünyada en sık kullanılan fosil yakıtlar arasında yer almaktadır. Pek çok kullanım alanına sahip olan kömür yanı zamanda evlerde ısınmak için veya işyerlerinde yakacak olarak da kullanılmaktadır.
Fındık kömür, kömür tüketicileri arasında en sık tercih edilen kömür türüdür. Diğer kömür çeşitlerine göre daha küçük olması ve kolay yanma özelliğine sahip olması tercih edilebilirliğini arttırmaktadır.
Fındık kömür fiyatlarına bakıldığında genellikle ithal fındık kömür fiyatlarının yerli olanlara göre daha fazla olduğu görülmektedir. Bunun en önemli sebebi ithal kömürlerin nem oranının düşük, ısı değerinin yüksek olmasıdır. Diğer bir deyişle ithal fındık kömürlerin kalorisi daha yüksektir Bu durumda ısı ve yanma kalitesinin yükselmesine neden olmaktadır.

İster toptan ister perakende olsun kömür siparişi vermek artık çok kolay
İnternet teknolojilerinin yaygınlaşmasıyla birlikte pek çok sektörde olduğu gibi kömür sektöründe de internetten alışveriş olanaklı hale gelmiştir. E-sipariş modülleri sayesinde kolayca istenilen ölçüde istenilen türde kömür ve/veya yan ürünlerinin siparişi verilebilmektedir.
Ürünün ağırlığına ve kalitesine göre çeşitlendirilmiş ürünlerden istediğini seçebilen müşteriler, ürünler üzerinde uygulanan kampanyaları ve indirimleri de bu web sayfaları üzerinden kolayca takip edebilmektedir. Bu sayede ister ithal fındık kömürü ister yerli başka bir kömür çeşidini istediği miktarda, adrese teslim olarak sipariş verebilmektedir. İzmir kömür sektöründe faaliyet gösteren Tetik Yakacak, online kömür siparişi konusunda müşterilerine kaliteli hizmet verme prensibiyle çalışmalarına devam etmektedir.